O mnie

fot.: Cezary Dębowski

Fotografia. Z marzenia stała się pasją. Otaczające Olsztyn – gdzie mieszkam – jeziora, lasy i pola dostarczają nieskończonej ilości tematów. Wystarczy wyjść z domu, by okoliczną przyrodę zamknąć na zawsze w fotografii. Zatrzymać refleks wschodzącego słońca na tafli jeziora, ulotność mgieł na polach czy wędkarza udającego się z nadzieją na obfity połów. Najpiękniejsze na Warmii są wschody słońca, czas ciszy i spokoju, które najczęściej widać na moich pracach. Gościnnie fotografuję na Podkarpaciu, gdzie bywam kilka razy w roku i gdzie zwyczajowo odwiedzam ukochane Bieszczady.

Jestem członkiem rzeczywistym Fotoklubu Rzeczypospolitej Polskiej Stowarzyszenia Twórców oraz Związku Polskich Fotografów Przyrody (Okręg Warmińsko-Mazurski).

W 2021 r. uzyskałam tytuł Artysty Międzynarodowej Federacji Sztuki Fotograficznej (AFIAP).

w 2022 r. uzyskałam tytuł Excellence FIAP.

Z myślą o tych wszystkich, którzy od dłuższego już czasu zapytują mnie o możliwość oglądania moich prac nie tylko w wydaniu mini w instagramowej galerii, lecz na większym ekranie, powstała ta strona. Mam nadzieję pokazywać tu efekty mojego poszukiwania światła, mgieł i pejzaży tak długo, jak długo fotografia pozostanie moją miłością, a okolice dostarczą natchnienia.

EnglishPolish